Notice: Undefined variable: HTTP_SERVER_VARS in /index.php on line 5

Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /admin/functions/bm_mysql.php on line 5
O firmie - Biometria.pl

O firmie

Firma Cardco Sp. z o.o. od 2002 roku rozpoczęła wdrażanie systemów kontroli dostępu (KD) i rozliczenia czasu pracy (RCP) w oparciu o biometrię linii papilarnych.

Prezes Zarządu inż. Marek Galewski

Początkowo wdrażaliśmy i sprzedawaliśmy jako pierwsi w Polsce nowoczesne systemy kontroli dostępu do komputera. W późniejszym etapie działalności nasza firma postanowiła dostarczać na rynek Polski kompleksowe systemy biometryczne. Od tamtego czasu oferujemy sprawdzone systemy rozpoznawania linii papilarnych, tęczówki oka i geometrii twarzy. Wykonaliśmy instalacje systemów kontroli dostępu w oparciu o czytniki linii papilarnych w wielu polskich firmach ciesząc się dzięki temu świetnymi referencjami, czego niejedna firma działająca w tej samej branży mogłaby nam pozazdrościć. W 2004 roku poszerzyliśmy naszą ofertę o kolejne produkty biometryczne tj. klamki, zamki, myszki, pendrive-y.

Od 2007 roku w naszej ofercie znaleźć można także moduły biometryczne, poszukiwane przez firmy produkcyjne.

Naszym celem jest dostarczanie na rynek Polski produktów biometrycznych najwyższej jakości. Jak dotychczas, niezależnie od implementowanych technologii, najsłabszym ogniwem każdego systemu bezpieczeństwa jest czynnik ludzki. Strefa zaufania pomiędzy ludźmi, wzmocniona instytucją kontroli i analityczną rekrutacja, nie wystarcza by zapobiegać powstawaniu luk bezpieczeństwa spowodowanych właśnie czynnikiem ludzkim. Celem naszej firmy jest zwiększenie zainteresowania rozwiązaniami rodzącymi się na naszych oczach, które wychodzą naprzeciw społecznym oczekiwaniom w świecie rosnących zagrożeń. Takimi rozwiązaniami są miedzy innymi systemy kontroli dostępu, które są systemami sterowania i zarządzania dostępem do wybranych obiektów lub zasobów. W istocie system kontroli dostępu obejmuje wiele technicznych rozwiązań, których zadaniem jest umożliwianie swobodnego poruszania się w obiekcie osób uprawnionych oraz ochrona przed wstępem do obiektów osób nieuprawnionych. W zależności od wymagań w zakresie bezpieczeństwa, rozwiązanie to może mieć charakter zarówno prostego narzędzia kontroli ruchu osób, jak również w pełni profesjonalnego systemu zarządzania całym obiektem i funkcjonującym w nim systemem bezpieczeństwa. W chwili obecnej jesteśmy wyłącznymi dostawcami produktów Supremy i eKey - wiodących dostawców algorytmów odczytu palca.

Pragniemy, aby nowoczesne systemy biometryczne znalazły zastosowanie zarówno przy zabezpieczeniu małych jak i dużych obiektów a także maksymalnie zwiększyły bezpieczeństwo oraz ochronę przed wszechobecnym terroryzmem i piractwem komputerowym. Nasza oferta skierowana jest zarówno do firm czy instytucji państwowych jak i klientów indywidualnych. Mamy doświadczenie w zabezpieczeniu obiektów każdego rodzaju. Klientom gwarantujemy przede wszystkim profesjonalizm, dyskrecję, sprzęt najwyższej jakości, dogodny termin realizacji, szybkie wykonanie usługi, korzystna cenę oraz stała obsługę serwisową.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą handlową.

Promocja

FaceStation

FaceStation
Najnowszej Generacji Terminal Rozpoznawania Twarzy

BioStation T2

BioStation T2
Terminal IP na linie papilarne z detekcją twarzy.

Aktualności

Polityka Prywatności CARDCO Sp. z o.o.,

Klauzula informacyjna.

Xpass S2

Najnowszej generacji czytnik kart zbliżeniowych Xpass S2. Multi smartcard.

Securex 2014

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej ekspozycji na Targach Securex w dniach 8-11.04.2014 r.
Pwi...

O biometrii

Biometria jest najbezpieczniejszym i najwygodniejszym narzędziem służącym do autoryzacji. Nie może zostać pożyczona, skradziona czy zapomniana a jej podrobienie jest praktycznie niemożliwe.

Biometria może być zintegrowana z każdą aplikacją wymagającą zabezpieczeń, kontroli dostępu i identyfikacji oraz weryfikacji ludzi.

Biometria może być zdefiniowana jako sposób rozpoznawania i identyfikacji osobistej opartej na cechach fizycznych i behawioralnych.

więcej...
czytniki biometryczne producent, rejestracja czasu pracy cardco producent kart zbliżeniowych, plastikowych kontakt producent czytników do wbudowania w drzwi do kontroli dostępu